شرایط و قوانین خرید از ماریش هوم
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی ماریش هوم به دقت ملاحظه فرمایید.

 

ورود کاربران به وب‏‌سایت ماریش هوم هنگام استفاده از خدمات ارائه شده توسط ماریش هوم به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ماریش هوم است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ماریش هوم از سوی کاربر است.

کاربر با ثبت نام و ثبت سفارش در سایت تمامی قوانین و مقررات و همچنین قوانینی که ممکن است بعدا تغییر کند را می پذیرد

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ماریش هوم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ماریش هوم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات ماریش هوم استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ماریش هوم ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ماریش هوم به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

ماریش هوم به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن تا حد توان محافظت می‏‌کند.

ماریش هوم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند

ماریش هوم حق کنسلی هر نوع سفارشی را به دلایل مشکلات رخ داده اعم از درج اشتباه قیمت و یا مشخصات و … یا هرنوع محصولی را دارد و در صورتی که کاربر مبلغی را پرداخت کرده باشد ماریش هوم موظف است ظرف مدت زمان 48 ساعت کاری مبلغ سفارش کنسل شده را به حساب مشتری بازگشت دهد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری مشخص شده در صفحه محصول پردازش خواهد شد

ماریش هوم همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در ماریش هوم به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ماریش هوم محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– ماریش هوم مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای ماریش هوم محفوظ است.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت ماریش هوم، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای ماریش هوم محفوظ است. ماریش هوم در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت ماریش هوم می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ماریش هوم جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 

قوانین مرجوعی و استرداد سفارش:

پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه امکان مرجوعی کالا وجود ندارد تمامی محصولات قبل از ارسال تست سلامت میشوند

درصورتی که کالایی دچار مشکل باشد و یا نیاز به تعویض داشته باشد

این موضوع باید بلافاصله به ما اطلاع داده شود و کالا توسط مشتری به انبار ما برگشت داده خواهد شد و پس از بررسی توسط کارشناسان ما در صورتی که مشکل کالا تایید شود محصول مشکل دار با محصولی سالم تعویض و به مشتری تحویل میگردد و یا در صورت صلاح دید ما مبلغ دریافتی به حساب مشتری برگشت داده می شود

در صورتی که تا ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا مشکل کالا به پشتیبانی ما گزارش نشود و یا محصول دریافتی از حالت اکبند خود خارج شود و یا مورد استفاده قرار گیرد محصول به هیچ عنوان قابل مرجوع و‌ یا تعویض نمی‌ باشد

توجه داشته باشید پس از ثبت سفارش درصورتی که کالای دریافتی با کالای انتخابی شما مطابقت داشته باشد و از لحاظ سلامت کالا مشکلی وجود نداشته باشد مرجوعی به هیچ عنوان قابل قبول نمی باشد از این رو در ثبت سفارش خود دقت فرمایید

کلیه سفارش ها گاها 5 روز کاری به مدت زمان اعلام شده در صفحه محصول اضافه خواهد شد در صورتی که مجموعه ماریش هوم در این مدت زمان نتواند سفارش خریدار را تامین کند مشتری حق کنسلی و یا تعویض با محصولی دیگر در سایت ماریش هوم را دارد

قوانین قیمت گذاری ماریش هوم:

شرايط پس از ثبت سفارش: بدليل شرايط خاص تامين اين برند كليه قيمت ها بهمراه تمامي هزينه ها جهت تامين سفارش براي مشتري،قيمت گذاري شده است و بدليل نوسانات ارزي،مشتري پس از ثبت سفارش هيچگونه ادعايي در خصوص قيمت گذاري نخواهد داشت.